Trapecveida loksnes 3. Izvēle izpildīt to mērķi

Populāri un lēti materiāli, trapecveida lokšņu metāls bieži tiek piedāvāts arī kā īpašs priekšmets 3. izvēles kvalitātē. Panelumiem joprojām ir tehniskas īpašības, defekti galvenokārt ir optiski. Tomēr tie ir daļēji redzami, un tādēļ loksnes ir vairāk piemērotas būvniecības projektiem, piemēram, staļļiem vai darbarīku nojumēm.

3. izvēle - joprojām ir laba izvēle

DIY izmanto tērauda loksnes ar 0,5 mm biezumu, komerciālajās ēkās izmanto 0,75 mm biezu materiālu. Alumīnija loksne ir vēl viens materiāls, nerūsējošais tērauds tiek reti izmantots.

trešās izvēles lapās parasti parādās redzami redzamie nepilnības, taču tos var izmantot bez problēmām, ja to lieto uzglabāšanas telpās vai dārza nojumos. Dažreiz ražotāju un mazumtirgotāju piedāvājumi ir ļoti lēti, taču jums nav cenu garantijas, jo lētām trešās izvēles trapecveida loksnēm ir liels pieprasījums.

Ikviens, kurš ir gatavs sagriezt materiālu pašai dēšanai, trešajā izvēlē kvalitātē atradīs pietiekamu izvēli pēc formas un krāsas. Īpašas preces ar dažāda izmēra loksnēm tiek piedāvātas arī kā iepakojums vai palešu cena.

Par ISP cenas

3rd izvēle trapecveida loksnes jau par īpašu cenu 1, - EUR / kv.m pieejami, parasti ir cenas starp 2 - un 8, - eiro par Quaratmeter.

  • trapezblech24verkauf.de ir 3. izvēles priekšmeti kā atlikušo krājumu un unikālas preces piedāvājumā.
  • pie blech-rainer.com īpašas preces var pieprasīt mājas lapā.
  • nordbleche.de ir lētas trapeces loksnes 3. piedāvājuma izvēle.
  • jumts-veikals.24.at ir Austrijas trešo izvēlēto materiālu piegādātājs.
Padomi un triki Ja jūs vēlaties saģērbt tikai dārzs nojume vai garāža, kur optika dara nav galvenā loma, paskatīties preču klāstu trapecveida loksnēm. Tie parasti ir dažāda garuma paneļi, kas ir jāsamazina pēc izmēra.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru