Kastē Notekas izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​daudzus gadus nodrošina optimālu drenāža

ne tikai liels, bet arī mazas jumta platības jābūt optimālā drenāžu. Šim nolūkam ir kastes notekas, kas ir pieejams dažādos izmēros un ar nepieciešamajiem piederumiem. Nerūsējošais tērauds ir izturīgs materiāls, kas nerūsē un ilgst daudzus gadus.

Materiāls ar augstu pretestību

Nerūsējošais tērauds nodrošina augstu izturību pret koroziju. Ražotāji piedāvā dažādas virsmas. Nepārstrādāts nerūsējošais tērauds ir noteiktā spīdumā un rada atbilstošu izskatu. Dažādu materiālu īpašībām ir dažādas priekšrocības.

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs

  • atmosfēras
  • izturīgs pret koroziju
  • vizuāli papildina jumta

Lai izmantotu notekcaurules Lodziņā formas, pastāv noteikumi par lietošanu uz izmēru. Tos vajadzētu glabāt, tikai šādā veidā tiek garantēta optimālā drenāža.

Lietus notekas izstrādājumi, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda, ​​ir salīdzinoši augsti, jo tie ir izturīgi un pievilcīgi. Tomēr izmaksas gadu gaitā samaksājamas.

Stiprinājuma lai pielāgotos lodziņā notekcaurules kalpot tekņu kronšteini, kas tiek piestiprinātas spārēm vai karnīzes. Ūdens notekas daļas savieno ar lodējumu. Kastes notekcauruļu piederumi ir diezgan ierobežoti.

Lemjot par kastes notekcauruli, optiskajiem iemesliem ir nozīme. Tie ir īpaši piemēroti jumtu jomās līdz ar izmēru 25 kvadrātmetri, piemēram, atklāts nojumes, nojumes un dārza mājas.

Cenas un piegādātāji

Paredzams, ka augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda kastes notek maksās aptuveni 45 eiro par metru.

  • pie vordachabwerk.de ir notekas no pulēta nerūsējošā tērauda.
  • edelstahl-trifft-glas.de ir īpašas lietus notekas kastīte formas nojumes pēc piedāvājuma.
Padomi un triki Labi aprīkots speciālists mazumtirgotājs piedāvā pilnīgas kanālu sistēmas no nerūsējošā tērauda. Vislabāk ir iegādāties komplektu, kurā ir visas nepieciešamās daļas no notekas uz notekcauruli līdz montāžas materiālam.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru