Pastāvīgā balkons pārklāšana sveķu

Īpaši noderīga veida piemērošanas sintētisko sveķu, ir balkons pārklājums. Neatkarīgs pret laika apstākļiem un pret laika apstākļiem izturīgs materiāls ir viegli tīrāms un lēts iegādāties, neraugoties uz ilgu kalpošanas laiku. Uzmanība jāpievērš aizsardzībai pret ultravioleto starojumu, ko kopējie sintētiskie sveķi nesniedz un pietiekamu pretestību pret slīdēšanu.

Aizsargājošs slānis vai vienīgais grīdas segums

Balkons bieži ir problemātisks bērns, ņemot vērā tā struktūras īpašības. Vējš, laiks un lietus viņam, bieži vien grūts krēsls, galda kājas un augu siles ir pastāvīgi jāiztur. Tāpēc, papildus garāžām un transportlīdzekļu patversmēm, sintētiskie sveķi ir kļuvuši par populārāko grīdas segumu privātmājās uz balkoniem. Balkons Balkona pārklājums, kas izgatavots no sintētiskām sveķiem, var tikt veikts divos dažādos veidos. To var izmantot kā caurspīdīgu aizsargkārtu uz esošas virsmas, piemēram, flīzes vai kalpot par neatkarīgu grīdas segumu ar savu dekoru. Abos gadījumos var izmantot praktiskas viengabala grīdas vērtības.

Remonta efekts uz esošajām segumiem

Daļēji balkonu pārklājumi tiek izmantoti arī atjaunošanas pasākumu laikā. Piemēram, sveķu injekcijas var atjaunot vecās javas un savienojumu pildvielu stabilitāti un stāvokli. Plaisām un porainām cementa un betona grīdām jābūt pastāvīgi kļūdainām un hidroizolējamām.

Mūsdienu balkonu pārklājumi, kas izgatavoti no sintētiskām sveķiem, ir paredzēti, lai aizvērtu vai notīrītu plaisas. Tādā veidā jūs varat arī novērst esošos zaudējumus un noplūdes, ja darbs tiek veikts profesionāli. Atkarībā no strukturālajiem apstākļiem un sveķu izvēles jauno balkona pārklājumu var ievilkt, kārtot vai izlejot. Tādējādi neaizstājamās drenāžas nogāzes ir labi izmantojamas.

Pielāgošana īpašībām ar pildvielām

Apkopes pielāgo pamata sastāvdaļas sveķu un cietinātājs uz balkona uzdevumiem. Tie ietver funkcionālos aspektus:

gaismas izturība

  • difūzijas uzvedība
  • elastība
  • nodilumizturība
  • Plaisu spēja
  • pretslīdes
  • UV pretestību
  • īpaši attiecībā uz UV pretestība ir pirkums jāveic pārliecinātos, ka izvēlētā sveķi ir šo īpašumu "uz klāja". Daži sintētisko sveķu veidi nespēj nodrošināt integrētu UV aizsardzību, un pēc žāvēšanas un sacietēšanas tie jāaizsargā ar galīgo aizsargpārklājumu. Stikla miltu vai smalkgraudaino smilšu izkliedēšana palielina izturību pret skidumiem. Aizsargājošais pārklājums rada arī matētu vai spīdīgu virsmu.

Tips & TricksDa Tie parasti piemēro ar balkonu pārklājumu sveķu difūzijas slēgtā slānis ir nepieciešama jebkurā iepriekšējā ūdens bojājumu sienas vai grīdas balkonu pilnīgas izžūšanas un renovācijas zemes.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru