Stikla nojume ir vizuāli skaista un aizsargā

The cenas stikla jumtu var mainīties atkarībā no izmēra un dizaina materiālu. Ar praktisko virsbūve ir ne tikai veiktas vēja un lietus aizsardzību, un vizuāli rada stikla nojume atzinību par māju.

fiksēto Uzlabo un laika aizsardzības droša stikla jumtiņš ir mūžīgas, un ir pieejami dažādos variantos. Tās ir izgatavotas no neplīstoša stikla un atbalsta izturīgs nerūsējošā tērauda caurulēm. Kā stiprināšanas materiāls acs piedurknēm, rieksti, vītņu stieņi un paplāksnes ir nepieciešami.

ekstras ir iespējama

Daži ražotāji ir jumtiņš programmā, kurā gaismas var tikt pievienots. Dažādas krāsas stikla, ir arī iespējams, ja nepieciešams pašattīrošs stikls ir iespējama.

Kopējie modeļi ir 160, 180, 200 vai 230 x 100 cm. Cenas ir atkarīgas no izmēriem, daudzi ražotāji piedāvā arī īpašu dizainu.

Ar šiem cenu, jums vajadzētu sagaidīt

  • glāzi baldahīnu kuru izmērs 90 x 140 cm caurspīdīga stikla ar stikla biezuma 12.76 līdz 21.52 mm, kā laminēts drošības stikls ir 655, - eiro, kas ir sagaidāms.
  • ar biezumu no 17.52 līdz 21.52 mm un izmēru no 90 līdz 140 cm caurspīdīga stikla vāku, cena lapotnes pie 910, - Euro.
  • Šī izmēra iespējamās versijas ir sagaidāmas 1.700, - eiro.
  • ar izmēru 230 x 100 cm, jums ar labu 1,200, - paredzamo eiro.

Interesanti sniedzējam

  • megaglas.de ir skaisti stikla nojumes uz piedāvājumu.
  • ordach-center.de piederumi un montē savus produktus.
  • profielemente24.com ir diezgan zemu izmaksu sniedzējs.
Tips & Tricks Ražotāju cenas bieži vien nesatur montāžas materiālu. Uzziniet, kas vēl joprojām ir nepieciešams tieši tāpēc, ka stikla kupols ir droši nostiprināts. Ja jūs nevarat pievienot sevi baldahīns ir arī faktors, uzstādīšanas izmaksas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru