Kā tiek uzcelta saliekamā māja?

Galvenā atšķirība starp biroju un cieto māju ir būvniecības veids. Kāpēc var izveidot saliekamo māju tik ātri? Kā tiek ražotas detaļas? Un ko par kvalitāti? Atbildes uz tādiem jautājumiem kā šie ir atrodami nākamajā rakstā.

Ražošana

Un kā tiek veikta būvniecība?

Kad gatavās detaļas ir izvestas no rūpnīcas uz būvlaukumu, faktiskā būvniecība sākas. Šim nolūkam atsevišķās detaļas tiek novietotas un piestiprinātas pie cita ar stingru koka siju palīdzību. Protams, tad arī jāuzstāda jumts. Ja viss notiek bez komplikācijām, šis process aizņem vienu līdz divas dienas.

Ja jūs vēlaties pagrabu, būvniecības laiks tiek aizkavēts uz dažām nedēļām, parasti no trim līdz četrām. Ēku atļauju iegūšana aizņem vienu līdz četrus mēnešus, neskatoties uz parasti pabeigtiem stāvu plāniem.

Tikpat daudz laika ir jāaprēķina nākamajam interjera darbam, piemēram, masīvas mājas, parasti no astoņām līdz divpadsmit nedēļām. Ar īpašām "papildu vēlmēm" šis periods var tikt pagarināts.

augsta virsbūves kvalitāte

Bet vai šī ātrā uzstādīšana arī nodrošina ilgstošu, labu kvalitāti? Jā, daudzos veidos. No vienas puses, detaļas sasniedz tādu precizitāti, ko masu mājā nevar panākt masons.

nodrošināt Otrkārt, gan ražošanu, kas notiek zālēs, un tiek veikta ļoti īsā laika būvniecības, vislabāko iespējamo aizsardzību pret laika apstākļiem un citām ārējām ietekmēm.

Pārskats

Šis pārskats fakti summēts ap ēku kopā vēlreiz:

  • ātra, precīza ražošanas
  • pastāvīgs laika aizsardzību ražošanas un uzstādīšanas laikā
  • ātru un drošu uzstādīšanu mājas
  • papildus vēlmes vienmēr ir iespējams, bet kavējas daļēji būvniecības
Tips & triki Meklēt Padomājiet par saliekamās mājas būvniecību kā videoklipu - lai jūs iegūtu priekšstatu par visu procesu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru