Kā var remontēt parketa grīdas

Remodeling Pat ja viņi pārvaldīt ļoti piesardzīgs ar savu parketa grīdu, tas var nākt dziļā jauna vai atkal bojāt grīdas. Jūs varat lasīt par to, kā vislabāk tos labot šeit.

parketa grīdas var arī jāremontē daži punkti

dziļu scratch stendiem vai untums ar kritušo objektu, ir ļoti kaitinošas - un parasti krist uzreiz redzams. Tie var labot vairumā gadījumu, bet diezgan viegli.

Pat tiem vissmagāk bojāts parkets tur nokļūt, maļot un noplombēšanu parasti vēl galā - bet tikai slīpēšanas mazliet prasmes un pieredze ir nepieciešama, lai, kā to panākt patiešām tīru rezultātu. Ja rodas šaubas, jums būtu labāk atstāt šādu visaptverošu un plaša mēroga remontu specializētajiem uzņēmumiem. let

soli pa solim skrāpējumiem un iespiedumiem pazūd

  • smilšpapīrs
  • pildviela
  • ev. Parkettöl
  • nelielu lāpstiņu
  • mazs, ugunsdrošs kuģis
  • vieglāks
  • skaidrs laka pildspalva

vispirms pakļaujot bojājumu

Ja tas ir tikai uz vienu bojājumu, sasmalcina bojāts Uzmanīgi noņemiet vietni un tā tuvāko apkārtni, līdz hermētiķu slānis ir pilnībā noņemts.

Jebkurā gadījumā slīpēšanas zonai vajadzētu būt regulārai formai, lai pēc tam remonts būtu vēl mazāk redzams. Tikai tad, ja augsne bieži tiek bojāta, viss grīdas līmenis ir jāsamontē. Vorbereit 2. Vaska sagatavošana

Dziļām skrambām un smiekliem parasti piepilda ar šķidru vasku. Vispirms izmantojiet šķiltavu, lai vasks izkausētu ugunsizturīgā traukā.

Sajaucot vasku, jūs varat ietekmēt pildījuma krāsu. Sajauciet, līdz jūs tieši sasniedzat pareizo nokrāsu, lai remonts vairs nebūtu redzams. Auf 3. Aizpildot skrāpējumu vai slāpēšanu.

Uzmanīgi izlejiet šķidrumu, samaisiet vasku bojātā zonā, līdz tas ir pilnībā piepildīts. Varat arī palīdzēt ar nelielu lāpstiņu malās, bet to uzmanīgi, jo pusšķidrais vasks vairs netiks izplatīts pareizi.

Tad beigās izmantojiet mazo lāpstiņu, lai nodrošinātu ļoti gludu polsterējuma virsmu.

4. Aizzīmogošana

Kad pildījuma vasks ir iestatīts, jūs varat atkārtoti aizzīmogot grīdu. Vislabāk to izdarīt ar skaidru spalvu pildspalvu, ja tas ir neliels bojājums. Protams, ja visas grīdas ir salabotas, jums būs jāpiemēro pilnīgi jauna, pilna virsmas blīvēšanas ierīce.

Eļļām grīdām, jūs varat vienkārši atkārtoti eļļot remontētu un slīpētu virsmu.

Padomi un triki. Samazinot visu grīdu, var noņemt arī izciļņus un krāsas izmaiņas, un tādēļ tas ir ieteicams smagi bojātām grīdām. Pēc tam parketa grīda bieži atkal izskatās kā jauna.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru