Kā veidot mansarda pati

dot mansarda jumta pulcēšanās vietās, vairāk gaismas un vairāk vietas augstumu. Dažos gadījumos jūs varat arī ievērojami veicināt mājas vizuālo uzmavu. Tomēr dormera veidošana pati par sevi ir delikāts jautājums - un tas nozīmē daudz pūļu. Šeit varat uzzināt, kā to izdarīt vislabāk.

fona informācija

Pirmās lietas vispirms: gandrīz visos gadījumos, būvniecību mansarda par attiecīgo būvatļaujas ir pienākums, kas ir ielādēta vispirms. Daudzos gadījumos šim nolūkam ir vajadzīgs virkne dokumentu, kas bieži vien ir struktūras drošības inspektors. Pirms sākat darbu, jums noteikti vajadzētu izdarīt dokumentus un turēt atļauju jūsu rokās.

Pabeigts mansarda pret Diy

saliekamās dormers galā ar celtni samontēta uz vietas pacēla - pie dormers līdz apmēram 1,50 m plata ir samērā viegli, parasti ir iespējams. Turklāt saliekamās durvīs parasti ir pieejami visi nepieciešamie dokumenti iesniegšanai. Pilnīgs DIY, tomēr, ir patiešām tikai iesakām pieredzējuši speciālisti, un pat tad tikai ar atbilstošu ekspertu palīdzību - pārāk daudz, var noiet greizi šeit, un draudēt iespējams dārga bojājumus māju.

materiāls jautājums

mansarda logs var būt vai nu izgatavoti no koka vai metāla - metāla runā daudz stabilu izpildi un daudz zemākas uzturēšanas izmaksas, salīdzinot ar koksni. Lēmums galu galā ir ar jums.

izvietojums un lielums

Izvietojums un lielums mansarda ir galvenie faktori ēkā un par vizuālo efektu. Tāpēc pieredzējušiem amatniekiem ir ieteicams to apspriest ar ekspertu, piemēram, arhitektu.

soli pa solim instrukcijas par encasing apakšējās plāksnes

  • materiāla sienu būvniecību mansarda loga
  • materiāla jumta mansarda logs
  • izolāciju un izolācijas
  • apmetums materiāls
  • jumta
  • logs materiāls, logu uzstādīšana
  • atbalsta sijām, lai atbalstītu jumta konstrukciju laikā Būvniecības fāze
  • vajadzīga. Instruments sienu konstrukcijai un jumta siju būvei nepieciešams
  • . plānošanas instruments apmešana, jumta segums un logi uzstādot

1. mansarda un jāapstiprina

Par plānošanai Jums ieteikt labāko ar arhitektu. Pēc tam sazinieties ar attiecīgo būvniecības iestādi, veicot sākotnēju būvuzraudzību vai pieteikumu būvniecības atļaujai. Tikai tad, kad jūsu Dachgaubenbau ir apstiprināts, jūs faktiski var sākt

2. Old jumts ir mansarda no iekšpuses asaru

Pirmkārt, vecais jumts tiks nojaukta no iekšpuses līdz jumtam. Tad priekšā pirmo reizi izveido un ielieciet Lot, tad noņem pārējo veco jumtu. Pārējo jumta fasādi jāatbalsta ar sijām.

3. Stiprināt sānu sienas

Tālāk, mūrētāja sānu sienas ir uzceltas, plakētas un pēc tam apmestas.

4. Jauni jumts uzkrāšanās un mansarda seal

nākamais, mansarda logs pēc tam saņem tās jumts un ir noslēgts un izolēts. Tas jādara ļoti rūpīgi. Instalējiet

5. logus un jaunu jumta vāka

beigās, tad logu uzstādīšanu un Neudecken jumts mansarda jumtu un nomalēs.

Tips & triki Kad izolēšanai un kad atbalstīt jumta sijām pievienotos vislielāko piesardzību un aprūpi - arī kvalificēti amatnieki bieži gadās pietiekami kļūda, tad to novēršana ir dārga un laikietilpīga. Vislabāk to atstāt profesionālim.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru