Dzīvot

Gāzbetons vai ķieģeļu - visaptverošs salīdzinājums

Gāzbetons vai ķieģeļu - visaptverošs salīdzinājums

Par māju masīva būvniecības vienmēr ir jautājums par celtniecības materiāliem. Pēdējos gados gāzbetons kļūst aizvien populārāks. Kādas ir tās priekšrocības un trūkumi, salīdzinot ar ķieģeļiem, un kurš no abiem materiāliem ir vieta, kur visvairāk vajadzīgs, rūpīgi izmeklē šo rokasgrāmatu. gāzbetona īpašības Poren.

Baktērijas dzeramajā ūdenī - kas kaitē, kas nē?

Baktērijas dzeramajā ūdenī - kas kaitē, kas nē?

Mūsu dzeramais ūdens nav pilnībā no dīgļiem. Tas nav vajadzīgs Dzeramā ūdens noteikumos. Kāda veida baktērijas ir bīstamas dzeramajā ūdenī, un kāpēc, un, ja pastāv infekcijas risks, šeit ir paskaidrots. baktēriju veidi  Efektīva ūdens dezinfekcija ceļojot, kempings vai pārgājieni var tikt panākta ar UV dezinfekciju.

Baktērijas krāna ūdenī - kāds ir risks?

Baktērijas krāna ūdenī - kāds ir risks?

Mikrobiālās izmeklēšanas tiek veiktas ļoti nopietni ar krāna ūdeni. Tāpēc dzeramā ūdens piesārņošanas draudi Vācijā gandrīz neiespējami. Riski, kas tomēr var pastāvēt atsevišķi, ir paskaidroti šeit. Pārbaudes par baktērijām Attiecībā uz dzeramo ūdeni no savām akām ir nepieciešama ikgadēja mikrobioloģiskā pārbaude.

Pudeļu ūdens

Pudeļu ūdens

Galda ūdenim ir dažādas juridiskās prasības nekā dzeramais ūdens. Šis raksts parāda, kuras specifikācijas tabulas ūdenim ir jāatbilst, vai tas parasti ir tīrāks un mazāk piesārņots nekā dzeramais ūdens un kā tas salīdzina ar krāna ūdeni. Pudelēs iepildītā ūdens definīcija Pudeļu ūdeņu iegāde ir ne tikai dārga, bet arī rada lielu ekoloģisko slogu.

Notīriet ūdens filtru - kā tas darbojas?

Notīriet ūdens filtru - kā tas darbojas?

atkārtoti metodes ir izskaidrots, ar kuru, lai attīrītu ūdens filtru vai "Recycle", var. Neatkarīgi no tā, vai tas patiešām darbojas un kas darbojas praksē, jūs varat šeit lasīt detalizēti. Tīrīšanas iespēja Filtrēšanas kasetnes regulāri jāaizstāj, un vismaz ražotāja norādītajos laikposmos. Dažas mūsdienīgas filtru sistēmas arī mēra plūsmas ātrumu un filtra piedevu un sniedz informāciju, izmantojot elektronisko izmaiņu indikatoru.

Destilēts ūdens no žāvētāja - kā tas darbojas?

Destilēts ūdens no žāvētāja - kā tas darbojas?

Jums nav nopirkt destilētu ūdeni. Ikviens, kam pieder kondensatora žāvētājs, var arī absorbēt nelielu daudzumu destilēta ūdens. Kas jums jāpievērš uzmanība, šeit paskaidrots. Veļas žāvētāja funkcija Žāvētāja izplūdes gaisā atsevišķu ķīmisko šķīdumu var atstāt arī ārpus veļas. Lai tos filtrētu, ūdeni var vienkārši izliet caur kafijas filtru.

Dzeramā ūdens uzstādīšanas atpakaļgaitas ierobežotājs - kas jums to vajag?

Dzeramā ūdens uzstādīšanas atpakaļgaitas ierobežotājs - kas jums to vajag?

Šajā rakstā sīki izskaidroti, kādi ir neatgriezeniskie vārsti, kā tie darbojas, un kāpēc tie ir tik svarīgi dzeramā ūdens uzstādīšanai cauruļvados. Atgriezes vārstu funkcija Principā jāpatur prātā, ka ikviena intervence dzeramā ūdens sistēmā savienojumā (piemēram, āra pieslēgums dārzā) rada risku dzeramā ūdens kvalitātei, un tam jābūt pienācīgi nostiprinātai.

Dzeramais ūdens

Dzeramais ūdens

Šajā rakstā īsumā ir aprakstīts viss, kas jums jāzina par dzeramo ūdeni un krāna ūdeni Vācijā: dzeramā ūdens kvalitāte un piesārņojums, ūdens cietība, dzeramā ūdens izmaksas Vācijā, dzeramā ūdens patēriņš Vācijā un pasaulē, un vēl daudz vairāk. dzeramā ūdens definīcija Pudeļu ūdenī ir katastrofāls ekoloģiskais līdzsvars un bieži vien pat sliktāka kvalitāte nekā krāna ūdenim.

Informēts ūdens - ko tas nozīmē?

Informēts ūdens - ko tas nozīmē?

Pēc dažu ezoteriku un naturopātu domām ūdenim ir "atmiņa". Tāpēc to var ieprogrammēt ar pozitīvām vai negatīvām enerģijām. Kā pārplānot un mainīt ūdeni pozitīvi, kas, iespējams, izdzēš programmu un kāda ir zinātne, tiks detalizēti apspriesta šeit. Homeopātijas princips Ja nav zinātniski pierādītu pierādījumu, paštestēšana padara jūs gudrāku.