Ozolkoka grīdas dēļi - koksne no vietējiem mežiem

remodeling Trendholzart ozols ir ļoti populārs ne tikai mēbeles, arī grīdas segums ir vairāk un vairāk, lai šo materiālu ķērās. Ozola koka priekšrocības ir dažādas krāsas, dažādas virsmas apstrādes iespējas un mainīgas pielietošanas iespējas.

Eichedielenboden ir pieejams daudzos dizainos. Šis daudzpusīgais materiāls tiek piegādāts gatavam lietošanai daudzos gadījumos, bet ir pieejams arī neapstrādātā veidā. Par atbilstošu piemaksu ozolkoka dēļi tiek apstrādāti ar eļļas krāsu.

krāsu varianti

ozolkoka dēļu krāsas svārstās no baltas līdz dažādiem brūnā vai gandrīz melnā brūna toņos. Sakarā ar dažādiem koka šķirnēm gatavās grīdas iegūst savu individualitāti.

Atkarībā atlases ozola koksnes ozola grīdas dēļi ir elegants, cēls, antīks vai elastīgs silts. Neatkarīgi no tā, kuru ozola grīdu izvēlaties, šī koksne ilgst mūžs.

Mazumtirdzniecības piedāvājumā ietilpst dažādi izmēri un nodiluma slāņa biezums. Izvēloties, jāatzīmē, ka platjoslas ir piemērotas lielākām telpām. Ja nodiluma slānis biezāks, ozola grīda var tikt bojāta biežāk.

virsmas apstrāde Tādas ozola valdes bāzes virsma ir pieejami kā matēta, eļļots, sārmotas, krāsotas vai kūpinātas ozolu, jo iemiesojums kā siltuma ozola.

ozola koksne ir piemērota arī zemas temperatūras grīdas apsildīšanai. Pārliecinieties, vai dēļi ir pilnībā pielīmēti un substrāta temperatūra nepārsniedz 28 grādus.

Ilgmūžības ārā

Ozola grīda ir ideāli piemērota arī terases apdarei. Ozols ir lieliska alternatīva tropu mežiem. Tā virsmas cietība ļauj to izmantot arī vietās ar lielu daudzumu.

Ārpus ozolkoka dēļu grīda ir dzīvi līdz 20 gadiem, protams, priekšnoteikums ir pareiza kopšana ar eļļu, kas aizsargā pret novecošana, laika un UV stariem.

ozols ir īstermiņa šķiedrains, kad ēvelēšana un slīpēšanu rada gludu virsmu tikai ar nelielu tendenci skabargām. Slīdēšanas pretestību var uzlabot, frēzējot rievas virsmā.

Sakarā ar zemo saraušanos un pietūkumu, ozola grīdas segums atbilst visām prasībām, kas izvirzītas uz terases konstrukcijas. Katrā gadījumā ir nepieciešama pamatne.

Padomi un ieteikumiJa ozola dēļu grīda ir pabeigta ar eļļu, tad var pievienot krāsu pigmentus. Tie padara koksni ļoti siltu izskatu. Koka dabīgumu var izgaismot ar dažādām krāsām.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru