Logu Krāsu skrāpējumiem, kad noņemtas

veidot logu rotājumi logu krāsas ir jāiztur daudz ietekmi. Slāņi parāda ārkārtējas temperatūras svārstības sezonā. Papildu mitruma atšķirības prasa augstu saķeri un izturību. Līdz ar to izraidīšanai un aizvākšanai bieži vajadzīgi metodoloģiskie centieni un atbilstoši rīki.

plēve slānis dispersijas vai akrila

The dažādas metodes, veiksmes, lai novērstu un veikt tos no loga krāsa galvenokārt ir atkarīga no krāsas un viņu vecumu veida. Vecāki un lētāki produkti sastāv no tā sauktām ūdens kopolimēru dispersijām. Jaunākas un dārgākas krāsas ir izgatavotas no akrila. Dispersijas ir vairāk šķīstošas ​​ūdenī nekā akrils. Attēla iegūšana ar mehānisku noņemšanu, visticamāk, ir ar akrila krāsām.

Jo ilgāk krāsa ir uz rūts, jo vairāk tā ir saistīta ar stikla virsmu. Formulārā nozīmē var runāt par saules starojuma "sadedzināšanu". Ķīmiski un fiziski vielas paliek atsevišķas, bet vienlaikus attīstās arvien precīzāka "robeža". Veicot mehāniskus pielāgojumus, milimetru daļām ir jābūt separācijas palīgierīcēm.

vecuma un stāvokļa noteikšanai releasability

logu attēli no Window Color veidā pēc žāvēšanas ar līmplēvi uz stikla plāksnes. Principā šo filmu var noņemt vai noņemt kā saskanīgu gabalu. Siltums, aukstums un slapjš ir palīglīdzekļi, lai principā saglabātu attēlu. Attiecībā uz ļoti ilgstošiem attēliem var nebūt iespējams to padarīt vienā gabalā. Efekts ir līdzīgs fona, kas tiek kļūst mazāk izturīgi laiku un negatīvu vai mainīgos apstākļos vairāk, un attīstīt iekšējo trauslumu.

Kopīgas metodes, lai saņemtu savu Noņemt Window Color

  • ūdens
  • etiķa vai stikla tīrītājs
  • šķīdinātājus, piemēram Fleckenteufel, nagu lakas noņēmēju, alkohola vai krāsas šķīdinātāju
  • matu žāvētājs
  • virsmas skrāpis
  • audums
  • Old laikraksts

pirmie temperatūras apstākļi

Veikt noņemot tikai minimālās ārpus temperatūru 15 grādi Celsija priekšā. Jums vajadzētu arī izvairīties no dienas vai dienas laikā ar tiešu un stipri apsildītu saules gaismu.

2. Silts

Jaunāks jūsu loga krāsa, jo vairāk veiksmīgs ir viegls pīlings izmantojot Warmluftföhns. Logu logs vienmērīgi sasildiet. Izmantojiet bet augstākā temperatūra līmenis Jūsu trieciens žāvētājs (attālums apmēram desmit centimetrus), un mēģināt izplatīt siltumu iespējas vienmērīgāk. Ja jūs varat atstāt nospiedumu jebkur ar naglu, loga krāsa ir gatava nolaišanai. 3. Skrāpēšana.

Pievienojiet skrēperi uz vienu no diviem loga attēla apakšējiem stūriem. Ja jums nav "piedzēries", var palīdzēt īss, mērķtiecīgs karstuma uzsildīšana ar matu žāvētāju. Pavelciet skrēperi horizontāli pa attēla apakšējo malu. Pēc tam darbiniet savu ceļu uz ekrāna pusi.

4. vilkšana

Kad jūs sasniedzat augšējo stūri attēlu, ievietot "suņu auss" bezmaksas. Paņemiet to kā trauka cilpu starp rādītājpirkstu un īkšķi. Velciet uz stūra, vajadzētu mainīt virzienu pull atkarībā pretestība starp centru un ekrāna augšpusē.

5. Laistīšana

Vecākiem loga attēliem, apkure var būt nepietiekama. Aizveriet vecās avīzes lapas ūdenī un "ielīmējiet" tās loga krāsā. Pēc apmēram pusstundas mērcēšanas jūs varat mēģināt noberzt krāsu ar skrāpi. Papildu efektivitāte var izraisīt uzsūktu virsmu apsildīšanu un žāvētu avīžu lapu atjaunošanu ekspozīcijas procesa laikā. aizstāt

6. ķīmiski

gan attēlu bieži vien var "izglābti" ar siltumu un ūdeni, vecā un spītīgs logs Krāsa ir tikai daļēji noņemts. Atkarībā no veida, dispersijas vai akrila, izvēlieties piemērotu šķīdinātāju. Izlīdziniet to vienmērīgi uz krāsainas virsmas. Ja "izjukšana", un traipi logā Color parādīt, varat noņemt krāsu ar mīkstu drānu vai skrāpi.

7. Izvairieties no skrāpējumiem.

Principā logu rūtī esošo skrāpējumu izvairīšanās ir pašsaprotama. Katra saspiešanas ietekme uz skrāpi rada skrāpējumus. Vienmēr nospiediet skrāpju virsmas vai asmeņus tieši uz stikla. Nogrieziet skrāpi, cik vien iespējams, lai lūpu krāsa tiktu piespiesta. Mēģiniet ierobežot spēku noņemšanai, izmantojot malu cilnes.

8. Pēcapstrāde

Pēc loga krāsas noņemšanas parastā ir stikla ēnošana. Ar etiķa ūdeni vai parasto logu tīrīšanas līdzekli no diska varat notīrīt atlikumu, kas sastāv no laikraksta drukas tintes.

Darba vides iestatīšana

Pat ja Sausā loga krāsa parasti ir nekaitīga pieskārienam, saskaroties ar veselību, to noņemot, ir jāievēro daži profilaktiski pasākumi. Sildot, vienmēr ir iespējams ķīmiskās emisijas, kas vismaz ar labu ventilāciju novērš ieelpu. Drošāks ir respiratora lietošana.

Drupinātāji un vecās atdalītās logu krāsas šķipsnas ir salīdzināmas ar krāsu un krāsu atlikumiem. Tos vajadzētu savākt un iznīcināt nepieejami bērniem un mājdzīvniekiem. Ja drupatas nokļūst apģērbā, tos noņem ar suku.

Padomi un triki Visefektīvākais un maigs veids, kā noņemt logu krāsu mērenās temperatūrās ar mazu atšķirību starp iekštelpu un āra vērtību. Dzesēšana principā padara izņemšanu grūtu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru